Złapali handlarza narkotyków
Policjanci z komisariatu w Tuszowie Narodowym ustalili i zatrzymali 32-latka podejrzanego o uprawę, posiadanie i udzielanie narkotyków na terenie gminy. W jego lokalu mundurowi znaleźli zakazane substancje i przedmioty służące do ich uprawy i przetwarzania.
Funkcjonariusze, którzy od dłuższego czasu pracowali nad ustaleniem tożsamości dilera, otrzymali wiadomość, że można znajdować się on na jednej ze stacji paliw. Informacja ta potwierdziła się. W jego samochodzie policjanci znaleźli tajemniczą substancję. Tester potwierdził, że była to amfetamina.

Zatrzymany to 32-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna próbował wprowadzić w błąd policjantów, wskazując, że mieszka w domu cioci i babci. Mundurowi nie dali mu jednak wiary i ustalili miejsce jego zamieszkania. Podczas przeszukania, w jego domu funkcjonariusze znaleźli: kilka doniczek z sadzonkami konopi, amfetaminę, susz marihuany oraz ziarna konopi, a także wagi, lampy oraz przedmioty służące do uprawy i przetwarzania narkotyku.

Mężczyzna usłyszał zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić mu także zarzut udzielania narkotyków innym osobom. W sprawie trwają dalsze czynności.
Czytaj również

Młodzi mieszkańcy powiatu mieleckiego przyjechali na dyskotekę w Kolbuszowej, w samochodzie mieli narkotyki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.