Zgłosił mieleckiej policji, że został okradziony. Sam trafił za kratki
Trzy miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Co ciekawe mężczyzna sam zgłosił się na mielecką policję. Tyle, że w innym celu…
25-latek przyszedł na komendę, aby zgłosić , że został okradziony, gdy wracał z pracy z Holandii. Podczas czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Przeprowadzając kontrolę osobistą funkcjonariusze znaleźli w odzieży zatrzymanego tabletki ekstazy.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna zajmuje mieszkanie na terenie Mielca. Funkcjonariusze przeszukali to miejsce i znaleźli kolejną ilość środków odurzających w postaci 49 tabletek: ekstazy, amfetaminy, marihuany i haszyszu. Narkotyki te policjanci przekażą do laboratorium.

Wczoraj (10.12) Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Policjanci przedstawili 25-latkowi zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości substancji psychotropowych na terenie Holandii. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W tej sprawie trwają dalsze czynności.
Fot. KPP Mielec

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.