Zaatakował nożem członka swojej rodziny. Dźgał go w okolice sercaNajbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Mielca, który ranił nożem w okolice klatki piersiowej członka swojej rodziny. Młody mężczyzna przyznał się do winy.

Jak ustaliła mielecka policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.05). Podczas awantury domowej pomiędzy młodym mężczyzną a 51-letnim członkiem rodziny, który zamieszkuje na tej samej posesji, ten pierwszy zadał krewnemu szereg ciosów nożem w okolice klatki piersiowej. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała poszkodowanego z obrażeniami do  szpitala w Mielcu.
21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy, w tym przesłuchania świadków pozwoliły przedstawić mu zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Mielecki sąd – na wniosek policjantów popartych przez Prokuraturę Rejonową w Mielcu – zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu do 25 lat więzienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.