Mielecka posłanka PO przyłapana z logo “Nowoczesna” [FILM]
 Mielecka posłanka Platformy Obywatelskiej, Krystyna Skowrońska stała się bohaterką publikacji prawicowych mediów. Stało się tak po tym jak nagranie filmowe z jej udziałem udostępnił w sieci poseł PiS, Sylwester Tułajew. Dotyczy ono piątkowej (16.12) blokady mównicy sejmowej przez parlamentarzystów lewicowo-liberalnej opozycji, będącej reakcją na wykluczenie jednego z posłów PO z debaty przez marszałka Marka Kuchcińskiego (PiS).

Nagranie pokazuje dwie posłanki Platformy, w tym Skowrońską, które stoją w Sejmie z kartką ,,wolne media”. Nagle poseł zauważa, że obie panie trzymają plakat Nowoczesnej. Wywołuje to małą konsternację u posłanek…Tutaj jeszcze warto zobaczyć, jak poseł Krystyna Skowrońska trzyma plakat Nowoczesnej – komentuje Tułajew.

Na te słowa posłanka pośpiesznie zagina fragment kartki z logo Nowoczesnej. – Trzeba było urwać! Nowoczesna? Nie wypada! – drwił poseł PiS.

Prawicowe media nie zostawiają suchej nitki na obu parlamentarzystkach. – Okazuje się, że wbrew deklaracjom zjednoczona opozycja to fikcja, a obie partie Nowoczesna i PO twardo walczą o swój ,,kawałek tortu” wyborczego – konstatuje serwis Niezłomni.com.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.