Co za uczciwość! Znalazła na starówce duże pieniądze i zaniosła je na policjęWbrew obiegowej opinii wśród nas nie brakuje uczciwych ludzi. Z pewnością należy do nich młoda mieszkanka powiatu, która w okolicach mieleckiej starówki znalazła 1500 złotych.

Ktoś inny pewnie by sobie te pieniądze schował do kieszeni i dziękował za to opatrzności. Kobieta jednak postąpiła inaczej i powiadomiła o znalezisku Komendę Powiatową Policji w Mielcu. Chwilę później 20-letni mężczyzna zgłosił mundurowym zgubienie 1500 zł. Funkcjonariusze przekazali mu, że pieniądze te są już na komendzie. Następnie gotówka trafiła do rąk niedowierzającego właściciela.
Z uczciwą znalazczynią w poniedziałek (15.04) spotkał się nadkom. Jacek Juwa, komendanta mieleckiej policji. Wręczył on kobiecie podziękowania za uczciwość i obywatelską postawę. Podczas spotkania podkreślał, że zachowanie młodej mieszkanki powiatu zasługuje na uznanie i jest wzorem do naśladowania. Kobieta otrzymała też od komendanta list gratulacyjny i policyjne upominki.

Fot. KPP Mielec
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.